Google’ın 2017 yılbaşı özel Doodle

İstersen Paylaşabilirsin

Google özel günler için yaptığı doodle’a bir yenisini yılbaşı arefesinde ekledi. 2017’yi karşılayacağımız bu akşam yılbaşı için özel bir doodle yayınladı.

Google ana sayfasını açan kullanıcılar yılbaşı doodle’ıyla karşılaştı. Yeni yıl için hazırlanan Google Doodle esprili bir dille yeni yılı kutluyor.

Google 2017 yılbaşını doodle ile kutladı. 2017’ye artık geri sayım başlamışken, özel günler Doodle çeşitleriyle adından söz ettiren Google 2017 yılbaşı için bir Doodle hazırladı. Yeni yıl için hazırlanan Google Doodle esprili bir dille yeni yılı kutluyor. Yılbaşı için tüm dünya geri sayıma girerken, Google da hazırladığı Doodle ile saat 12’ye dakikalar kalmış bir saati gösteriyor ve bunun için sabırsızlanan figürleri konu ediniyor.

Yılbaşı, herhangi bir takvime göre içinde bulunulan yılın bitimi ve yeni yılın başlangıcı. Dünyada en yaygın kullanılan takvim olan Gregoryen takvimini kullanan ülkelerde 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece yılbaşı gecesi veya yılbaşı akşamı olarak adlandırılır.

YILBAŞI TELEVİZYON PROGRAMLARI

Ben bilmem eşim bilir’de ünlüler yarışacak

Kanal D’nin eğlenceli yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir, yılbaşı akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’in yılbaşı özel bölümünde ünlüler eşleriyle birlikte katılacak. Peki bu ünlüler kimler? Serdar Ortaç-Chloe Ortaç, Wilma Elles-Kerem Göğüş, Kibariye-Ali Küçükbalçık ve Ferman Toprak-Hilal Toprak çiftleri olacak. Ayrıca Kibariye, Serdar Ortaç ve Ferman Toprak söyleyecekleri şarkılarıyla güzel anlar yaşatacak.

Ünlüler performans sergileyecek

Yeni yeteneklerin keşfedidiği Tv 8 yarışması O Ses Türkiye’nin yılbaşına özel bölümünde ünlüler yarışacak. O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde; Burak Yılmaz, Ozan Güven, Yasemin Allen, Emre Belözoğlu, Birce Akalay, İrem Sak, Pelin Karahan, Müge Boz, Cüneyt Çakır, Özge Borak, Müjde Uzman, Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu sahneye çıkıp en sevdikleri şarkıları söyleyecek.

Megastar tarkan sürprizi

Star Tv’nşn yılbaşı sürprizi ise Megastar Tarkan olacak. Tarkan’ın yılbaşı gecesi için Türk Sanat müziği ağırlıklı olarak hazırladığı özel repertuvarlı konseri 2 saat sürecek. Tarkan, Türk sanat müziğinin en güzel 12 şarkısını seslendirecek. İşte o şarkılar: Rindlerin Akşamı (Dönülmez Akşamın Ufkundayız), Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme, Söyleme Bilmesinler, Enginde Yavaş Yavaş, Nasıl Geçti Habersiz, Kadehinde Zehir olsa, Veda Busesi, Sevmekten Kim Usanır, Islak Daha Islak Öp Beni, Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine, Zeytin Gözlüm ve Kara Bulutları Kaldır Aradan.

Yılbaşında da güldürecek

Show TV’nin yılbaşı programında ise Güldür Güldür özel bölümüyle yayınlanacak. Güldür Güldür yılbaşında da yine izleyenleri kahkahaya boğacak.

İstersen Paylaşabilirsin

Sosyal Gazeteci

Sosyal Medya Gazeteciliğinde Türkiye'nin İlk ve Tek Girşimi

Related Post

0
0

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.